rastadaroo
04 خرداد 1402 - 09:13

بذرپاش:کریدور ریلی شمال به جنوب یکی از نقاط عطف توسعه خراسان رضوی است

وزیر راه وشهرسازی گفت:خط کریدور ریلی شمال به جنوب یکی از نقاط عطف توسعه خراسان رضوی خواهد شد و تکمیل زنجیره  این کریدور در دولت سیزدهم مورد تاکید است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، مهرداد بذرپاش در آیین افتتاح فرودگاه شهرستان گناباد اظهارداشت: داشتن توسعه اقتصادی بدون فراهم کردن زیرساخت‌های حمل و نقل امکان‌پذیر نیست و جلوتر از هرچیزی باید حمل و نقل انجام شود.

وی افزود: خط کریدور ریلی شمال به جنوب یکی از نقاط عطف توسعه خراسان رضوی خواهد شد و تکمیل زنجیره این کریدور در دولت سیزدهم مورد تاکید است.

بذرپاش تصریح کرد: فرودگاه زیرساخت حمل و نقل هوایی است در منطقه و زیرساخت‌های ریلی نیز از چابهار تا مشهد در حال احداث است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به سفر اخیرش در کشور امارات گفت: در کشور امارات  همه منتظر تکمیل کریدور این منطقه هستند تا بتوانند توسعه خود را انجام دهند و از نفتشان آورده بیشتری داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور به  جد پیگیر احداث  حمل ونقل ریلی  در کشور هستند و توافقاتی که با کشورها انجام می شود در آن ریل همیشه دیده می‌شود اگر نگاهی به گذشته داشته باشید و با حال مقایسه کنید شاهد پیشرفت ها هستیم ولی توقع از سرعت پیشرفت زیاد است و این نگاه درستی است.

بذرپاش عنوان کرد: در وزارت راه و شهرسازی عزم خود را جمع کرده ایم برای زائران امام رضا(ع)خدمت و زیرساخت ها را آماده کنیم؛ شهرستان گناباد و بجستان معروف به ولایتمداری و ایستادگی هستند و رویش های اصیل انقلاب را می توانیم در اینجا ببنیم و وظیفه خود می دانیم شبانه روزی برای مردم این خطه تلاش کنیم.

انتهای پیام/282/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1237216